Škola : 1. HNL juniori : 6. kolo
Inter – Rijeka 2:0
22.09.2020.

Juniori Rijeke poraženi su na gostovanju kod Intera iz Zaprešića 0:2 u utakmici šestog kola Prve HNL.

Rijeka je odigrala dobru utakmicu, propustila niz prilika i na kraju platila danak propuštenim šansama.

Bijeli su bod prokockali u samoj završnici, a sve je krenulo u krivom smjeru u 82. minuti kad je Duje Ušalj zaradio izravni crveni karton zbog sprečavanja suparničkog igrača u izglednoj prilici za postizanje gola.

Inter je brojčanu prednost iskoristio u 87. minuti kada je mrežu zatresao Benčić s bijele točke, dok je u trećoj minuti nadoknade pobjedu potvrdio Plehan.