Škola : 1. HNL juniori : 13. kolo
Rudeš – Rijeka 1:1
01.12.2018.

Juniori Rijeke remizirali su na gostovanju kod Rudeša (1:1) u utakmici 13. kola Prve HNL. Bijeli su propustili niz prilika kroz utakmicu prosuvši tako dva vrijedna boda.

Rijeka je povela u 19. minuti, nakon kornera, najviši u skoku bio je Ivan Smolčić - 0:1.

Rijeka je nastavila pritiskati i pritom stvarala šanse, ali domaćin je bio taj koji je stigao do pogotka u 56. minuti.

Šušak je odlično obranio udarac iz slobodnog udarca, ali u nastavku akcije Lojber je uspio pospremiti loptu u mrežu - 1:1.

Rijeka je pokušavala, ali do kraja utakmice nije uspjela doći do gola i tri boda.

Bijele novi ispit očekuje već u utorak kada u Kupu Hrvatske u Rijeku stiže Istra 1961 (13.30).